Incrivel Studio Em Copacabana - Cr703
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Incrivel Studio Em Copacabana - Cr703 Rio de Janeiro ligt binnen 3 km afstand van de Suikerbroodberg kabelbaan en binnen 10 minuten te voet van Siqueira Campos metrostation. Het maximale aantal gasten van het appartement van 30 m² is 2.
Dit 1-badkamer appartement ligt in de Copacabana Beach wijk, in de buurt van Santa Clara 33. Het Fort Copacabana ligt op minder dan 1 km afstand van deze 1-slaapkameraccommodatie.
Voor uw comfort zijn een douche beschikbaar bij dit appartement. Bovendien vindt u een haardroger en badlakens in de badkamer.
Gasten kunnen genieten van het gemak van een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei voor self-catering behoeften. Incrivel Studio Em Copacabana - Cr703 is te bereiken vlak om de hoek van BRS 1 Figueiredo Magalhaes bushalte.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Koffie- en theefaciliteiten
- Strijkfaciliteiten
- Gratis toiletartikelen
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Incrivel Studio Em Copacabana - Cr703.
Gasten van Incrivel Studio Em Copacabana - Cr703 kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Praça General Osório, binnen 20 minuten wandelen. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Verse kokosnoten (2 km) en het Parque Garota de Ipanema (1 km). - ❓
Hoeveel kost het om Incrivel Studio Em Copacabana - Cr703 te boeken?
De prijs van het boeken van Incrivel Studio Em Copacabana - Cr703 is $71. - ❓
Wordt luchthaventransfer verzorgd door Incrivel Studio Em Copacabana - Cr703?
Gasten van Incrivel Studio Em Copacabana - Cr703 kunnen pendeldienst aanvragen. - ❓
Heeft het appartement een internetverbinding?
Ja, het appartement is voorzien van Wi-Fi in openbare gebieden. - ❓
Wat is precies de grootte van Incrivel Studio Em Copacabana - Cr703?
Incrivel Studio Em Copacabana - Cr703 bestaat uit 30 vierkante meter.